Apartmánový dům FATRAPARK 2 nabízí 2 typy ubytování. Jednopokojové apartmány typu studio a dvoupokojové apartmány typu suite. V přízemí apartmánového domu se nachází vstupní hala s dětským koutkem a recepcí, která je otevřená 24 hodin denně. Většina apartmánů má svoji vlastní kóji pro úschovu lyží nebo kol. Jen malá část apartmánů má kóji společnou. Vedle recepce se nachází i restaurace kde lze zajistit stravování. Pro společenské akce a firemní večírky nebo školení lze využít společenské místnosti.

Apartmány Studio pro 2 – 4 osoby

Jednopokojové apartmány mají k dispozici manželskou postel a 1-2 přistýlky (forma rozkládacích křesel, rozkládací gauč nebo patrová postel) Součástí každého apartmánu je koupelna se sprchou a WC. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňskou linku s ledničkou, elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí. K dispozici je TV se satelitním příjmem. Většina apartmánů má balkon nebo terasu. Na pokoji je WI-FI připojení k internetu. Apartmány mají podlahové vytápění.

 

Apartmány Suite pro 4-6 osob.

Dvoupokojové apartmány suite mají oddělenou ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládacím gaučem a případně rozkládacími křesly. Součástí obývacího pokoje je i plně vybavená kuchyňská linka s ledničkou, elektrickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí. Každý apartmán má koupelnu se sprchou a WC. K dispozici je TV se satelitním příjmem. Většina apartmánů má balkon nebo terasu. Na pokoji je WI-FI připojení k internetu. Apartmány mají podlahové vytápění.