Koupání

Teremální vodní park Bešeňová

Termální vodní park  Bešeňová se nachází 12 km od  Ružomberoku. Najdete zde odpočinek v 18 bazénech s termální anebo čirou vodou s teplotou až 40 °C. Termílní voda hnědočervené barvy obsahuje velké množství minerálních látek, které prospívají vaší pleti pohybovému a dýchacímu ústrojí. V Bešeňové najdete kromě termálních bazénů i zábavu pro celou rodinu, pro děti i dospělé je zde 15 tobogánů, bazén s vlnobitím, raftování v divoké řece, sauny a masáže. Termální vodní Park Bešeňová je otevřen celoročně.

http://www.besenova.com/

Aquapark Tatralandia

Tatralandia se od léta 2016 stala největším areálem vodní zábavy ve Střední Evropě a zároveň jediným, kde si můžete i zasurfovat. Navštivte toto místo plné dobrodružství a zábavy. Je to vhodné místo pro letní i zimní návštěvu. Během letní sezóny si zde přijdou na své malí i velcí ve 14 bazénech s mořskou termální i čirou vodou. Nudit se určitě nebudete i díky 26 tobogánům a skluzavkám, atrakcím a animačním týmům. Během celého roku se kromě odpočinku a slunění pod palmami můžete zrelaxovat v 10 bazénech nebo vyřádit na 6 tobogánech. Pokud chcete zregenerovat svoje tělo navštivte Keltský saunový svět.

http://www.tatralandia.sk/

Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky jsou tím pravým místem pro odpočinek, zlepšení zdravotního stavu a načerpání nových sil. Nachází se v krásném prostředí Liptova. Léčivá voda která se používá v bazénech pochází ze dvou vrtů. Léčí se zde onkologické nemoci, nemoci trávícího ústrojí, nemoci dýchacích cest, nervové nemoci a nemoci pohybového aparátu.

K dispozici je venkovní rekreační bazén s vodou teplou 28 – 33 °C a různými atrakcemi. Venkovní sedací bazén s léčivou minerální vodou 36 – 38 °C. K dispozici je i dělený vnitřní bazén s léčivou vodou  teplou 33 °C a 35 °C. S bazény je propojený saunový svět.

https://www.kupele-lucky.sk/